Raporty

Nowe bezpośrednie relacje między producentem a dystrybutorem

By  | 

Firma RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego wielokanałowego dystrybutora produktów i rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, ogłosiła podpisanie globalnej umowy franczyzowej z firmą Maxim Integrated Products, Inc. (NASDAQ: MXIM), która jest światowym liderem w opracowywaniu produktów i technologii analogowych i sygnałów mieszanych.

Transakcja ta pozwoli zwrócić uwagę klientów firmy RS, w tym inżynierów konstrukcji i nabywców na całym świecie, na szeroką ofertę produktów Maxim. Szczególnie istotnym aspektem tej współpracy będzie zapewnienie producentowi doskonałej widoczności w liczącej ponad 850 000 osób społeczności DesignSpark, co ułatwi klientom projektowanie przy użyciu najnowszych, innowacyjnych produktów firmy Maxim.

„Firma RS odgrywa na świecie coraz większą rolę we wspieraniu inżynierów konstruktorów w procesie odkrywania, oceniania i wdrażania rozwiązań” – powiedział Ali Mortazavi, wiceprezes ds. marketingu w firmie Maxim. „Kluczowym aspektem jest platforma DesignSpark, która związana jest ze społecznością bardzo doświadczonych inżynierów pracujących nad nowatorskimi projektami poświęconymi połączonym aplikacjom w ramach Internetu Rzeczy”.

„Firma Maxim jest liderem w dziedzinie rozwoju zaawansowanych układów analogowych i sygnałów mieszanych w szerokiej gamie zastosowań, w tym w zastosowaniach bezpiecznych i energooszczędnych”, powiedział Andy Keenan, wiceprezes ds. globalnego zarządzania produktami i dostawami w firmie RS. „Ta nowa umowa globalna to kolejny dowód na to, jak bardzo poważnie traktujemy dostarczanie jak najszerszej oferty i jak najlepszych usług klientom na całym świecie”.


Informacje o RS Components
RS Components, Allied Electronics & Automation, IESA i Monition to marki handlowe spółki Electrocomponents plc, globalnego dystrybutora wielokanałowego przemysłowych i elektronicznych produktów oraz rozwiązań. Oferujemy ponad 500 000 produktów przemysłowych i elektronicznych pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działając w 32 krajach, wysyłamy ponad 50 000 paczek dziennie.

Spółka Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym, na dzień 31 marca 2018 roku osiągnęła przychody rzędu 1,71 mld funtów brytyjskich.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://pl.rs-online.com/web/.

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *