IT

Nowoczesne technologie IT – webinar z ekspertem Rittal

By  | 

Już w najbliższy wtorek – 16 czerwca – odbędzie się pierwszy webinar dotyczący rozwiązań IT zorganizowany przez firmę Rittal. Na spotkaniu przedstawione zostaną zagadnienia z zakresu praktycznej wiedzy dotyczącej m.in. komponentów IT zaprojektowanych dla nowoczesnych centrów danych oraz nowej generacji listew zasilających. Na zakończenie webinaru zaplanowano panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

Spotkanie jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział wystarczy wcześniej zarejestrować na stronie – https://itsolutions-rittalpolska.clickmeeting.com/.

Konrad Wójcik – product manager ds. IT w firmie Rittal to ekspert, który poprowadzi wtorkowy webinar – „Nowa generacja listew zasilających PDU (Power Distribution Unit) to dopasowany do potrzeb, inteligentny i bezpieczny rozdział mocy w szafach IT”. Spotkanie rozpocznie się 16 czerwca o godzinie 10.00, a jego uczestnicy dowiedzą się jak ważnym elementem każdego centrum danych jest niezawodne zasilanie. W zależności od zastosowania oraz wymagań dotyczących dostępności i bezpieczeństwa, centrum danych może być pojedynczą szafą IT, dużym centrum danych typu Core lub chmurowym centrum danych. Ekspert firmy Rittal pokaże i przedstawi praktyczne kwestie oraz opowie o kluczowej roli jaką odgrywa odpowiednie zasilanie dopasowane do wymogów centrum danych.

Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy zarejestrować się wcześniej na stronie https://itsolutions-rittalpolska.clickmeeting.com/. Uczestnictwo jest bezpłatne, a nagranie ze spotkania online oraz dodatkowe materiały będą dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

Tematy kolejnych webinarów IT już niebawem!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *