Nowości produktowe

Przekładnie SEW-Eurodrive w specjalnej wersji do mieszalników

By  | 

Przekładnie w wersji FM../FAM.. i KM../KAM.. do mieszalników to optymalne rozwiązanie do zastosowań w mieszadłach, napowietrzaczach powierzchniowych oraz ugniatarkach.

Nowy wariant przekładni wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i biotechnologicznym, a także w branży spożywczej i napojowej oraz w recyclingu, ochronie środowiska, przemyśle celulozowo-papierniczym i w gospodarce ściekowej.

Specjalne wersje FM../FAM.. oraz KM../KAM.. dostępne są jako przekładnie płaskie lub walcowo-stożkowe w wielu wariantach oraz z licznymi opcjami, co sprawia, że spełniają wymagania właściwie wszystkich branż.

Nowe przekładnie pozwalają na bezpieczną eksploatację (dzięki wysokiej dopuszczalnej sile poprzecznej), redukcję kosztów (rezygnacja z dodatkowego łożyska dzięki integracji wału mieszalnika i mieszadła to bardziej niezawodna konstrukcja) oraz na wszechstronne zastosowania (dzięki kompatybilności wymiarów wałów i kołnierzy z wymiarami dostępnych na rynku standardowych rozwiązań).

Dozwolone siły poprzeczne przekładni FM../FAM.. oraz KM../KAM.. mieszczą się w zakresie od 25 000 N do 176 500 N. Dostosowane do wielkości przekładni silniki oferują moc od 0,12 do 90 kW po stronie wyjściowej, podczas gdy maksymalny dopuszczalny wyjściowy moment obrotowy przekładni wynosi od 820 Nm do 18 000 Nm.

 

Pełna oferta techniki napędowej oraz systemów automatyzacji produkcji na www.sew-eurodrive.pl.

 


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *