Wydarzenia

Rockwell Automation nagrodzony za rozwiązania produkcyjne przez przedstawicieli biznesu w Polsce

By  | 

CEO Manufacturing Magazine i EuropaProperty.com zorganizowali coroczny konkurs Manufacturing & Logistics. Jury składało się z przedstawicieli największych polskich firm, którzy ocenili i wybrali najlepszych w różnych kategoriach. Nagrody zostały przyznane podczas VII edycji Gali CEE Manufacturing & Logistics, która odbyła się w prestiżowym hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Ceremonia wręczenia nagród wyglądała wyjątkowo, a jej uczestnikami byli przedstawiciele środowiska biznesu, ekspertów i praktyków w dziedzinie produkcji i logistyki, potwierdzając status imprezy jako ważnego wydarzenia dla przemysłu, logistyki i powiązanych branż.

Rockwell Automation został doceniony dwukrotnie – za swoją wiedzę technologiczną jako dostawca rozwiązań w kategorii biznesu i nauki oraz za innowację w kategorii utrzymania produkcji.

„Jestem dumny, że wśród przedstawicieli polskiego biznesu Rockwell Automation jest uznawany za innowacyjnego lidera technologii. Że jesteśmy postrzegani nie tylko jako dostawca zaawansowanych rozwiązań dla automatyki przemysłowej, ale także jako producent, prowadzący własne zakłady produkcyjne w Polsce. Nie tak dawno temu obchodziliśmy 20. rocznicę naszej obecności w Polsce i 10 lat od otwarcia naszej pierwszej fabryki w Katowicach”- powiedział Łukasz Niesłuchowski, Country Sales Director w Rockwell Automation Polska, który reprezentował firmę podczas uroczystości.

Uroczystą galę poprzedziła seria paneli dyskusyjnych dotyczących przemysłu produkcyjnego i logistycznego w regionie. Paneliści zgodzili się, że region jest już na drodze Industry 4.0 z automatyzacją, integracją danych i robotyzacją jako głównymi czynnikami pozwalającymi zmierzyć się z wyzwaniami rynku w nadchodzących latach. Zgodzili się również, że bez inwestycji i wdrożeń w najnowsze rozwiązania technologiczne nie będzie możliwe zbudowanie przewagi konkurencyjnej.

Relacja z ceremonii https://www.manufacturingawards.eu/#index-schedule.


O Rockwell Automation
Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK) to największa na świecie firma zajmująca się automatyką i informatyką przemysłową, która zwiększa produktywność swoich klientów oraz przyczynia się do zrównoważonego globalnego rozwoju. Główna siedziba firmy mieści się w Milwaukee (stan Wisconsin), Rockwell Automation zatrudnia około 23 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 80 krajach.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *