Wydarzenia

Sprzedaż, serwis i know-how na kolejnym rynku

By  | 

FAULHABER Austria bezpośrednio wspiera klientów na Węgrzech. Od 1 sierpnia 2021 r. firma przejmuje sprzedaż i serwis na Węgrzech. Klienci w sąsiednim kraju mogą dzięki temu korzystać z bezpośredniego i szerokiego wsparcia specjalistów microdrive.

“Węgry charakteryzują się bardzo dynamicznym rozwojem gospodarczym. Chcielibyśmy w przyszłości jeszcze intensywniej rozwijać ten interesujący rynek,” wyjaśnia Martin Kellner, regionalny kierownik sprzedaży FAULHABER Austria. “Zwłaszcza w dziedzinie sprzętu laboratoryjnego i techniki medycznej oraz automatyki istnieje wiele innowacyjnych firm, z których część jest już naszymi klientami. W bezpośrednich kontaktach jesteśmy w stanie jeszcze lepiej doradzać naszym partnerom i przyszłym klientom oraz wspierać ich projekty.”

Oprócz Austrii i Słowenii, FAULHABER Austria przejmuje obecnie sprzedaż bezpośrednią w sąsiednim kraju.

“Z naszej siedziby głównej w Wiedniu można bardzo szybko dotrzeć do najważniejszych lokalizacji przemysłowych na Węgrzech. Zapewnimy naszym klientom bezpośrednie wsparcie w wyborze optymalnego napędu do konkretnych zastosowań oraz wniesiemy naszą specjalistyczną wiedzę do rozwoju ich produktów. Oprócz wysokiej jakości produktów, ten rodzaj współpracy technologicznej jest jednym z naszych najważniejszych atutów, z którego korzysta już wiele firm partnerskich w innych krajach.”


Specjaliści napędów z Schönaich
FAULHABER specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wdrażaniu wysoce precyzyjnych systemów napędów miniaturowych, serwokomponentów i elektroniki napędowej o mocy wyjściowej do 250 W. Firma zajmuje się produkcją rozwiązań konstruowanych pod specjalne wymagania klienta oraz oferuje szeroki wybór produktów standardowych, takich jak silniki bezszczotkowe, miniaturowe silniki DC, enkodery czy sterowniki ruchu. Marka FAULHABER jest uznawana na całym świecie za symbol najwyższej jakości i niezawodności w kompleksowych i wymagających obszarach zastosowań, takich jak technologia medyczna, automatyka przemysłowa, optyka precyzyjna, telekomunikacja, przemysł lotniczy i kosmiczny oraz robotyka. Od potężnego silnika DC z momentem obrotowym ciągłym 224 mNm po filigranowy mikronapęd o średnicy 1,9 mm – standardową ofertę FAULHABER można konfigurować na 25 milionów sposobów dla odpowiedniej optymalizacji w określonym zastosowaniu. Taka technologiczna baza możliwości konstrukcyjnych stanowi podstawę do wprowadzania najróżniejszych modyfikacji, umożliwiających sprostanie najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

www.faulhaber.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *