Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Wideo: osobiste konsultacje cyfrowe, czyli wirtualne wizyty igus

By  | 

W obecnej globalnej sytuacji drzwi większości przedsiębiorstw zostały zamknięte. Firma igus oferuje prostą alternatywę, dzięki wirtualnej wizycie: wskazówki dotyczące montażu, analizy projektów, wizyty na miejscu maszyny, a także interaktywne prezentacje online dla konstruktorów, kupujących i innych zainteresowanych. Wirtualne konsultacje igus mogą być udostępniane poprzez różne kanały cyfrowe, zgodnie z wymaganiami – za pośrednictwem smartfona, udostępniania pulpitu lub czatu. Specjaliści motion plastics są również dostępni za pośrednictwem klasycznych kanałów komunikacji, takich jak e-mail i telefon.

Sprawdź zalety wirtualnej wizyty igus: www.igus.pl/info/virtual-visit

Specjaliści motion plastics firmy igus osobiście wspierają i udzielają porad za pośrednictwem szerokiej gamy cyfrowych kanałów komunikacji. (Źródło: igus GmbH)

Specjaliści motion plastics firmy igus osobiście wspierają i udzielają porad za pośrednictwem szerokiej gamy cyfrowych kanałów komunikacji. (Źródło: igus GmbH)


KONTAKT Z PRASĄ w igus Polska:

Paulina Szczepańska
Marketing Specialist

igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Mobile: 666 842 679
Faks: 22 863 61 69
pszczepanska@igus.net

www.igus.pl


PRESS CONTACT in igus GmbH:

Oliver Cyrus
Head of PR & Advertising
Anja Görtz-Olscher
PR and Advertising

igus GmbH
Spicher Str. 1a
D-51147 Köln
Tlf.. +49 (0) 22 03 / 96 49 – 459
Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 – 631
ocyrus@igus.net
agoertz@igus.net
www.igus.de


INFORMACJA O IGUS:
Firma igus jest światowym liderem w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii ma swoje oddziały w 35 krajach i zatrudnia około 4 150 pracowników na całym świecie. W 2018 roku firma igus wygenerowała obroty rzędu 748 milionów Euro. igus ma największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *