Wydarzenia

Dr Ulrich Nass nowym dyrektorem generalnym NSK Europe Ltd.

By  | 

Zarząd NSK Ltd. ogłosił, że dr Ulrich Nass został mianowany dyrektorem generalnym NSK Europe Ltd. Wybór nowego CEO obowiązuje od 1 października 2019. Dr Nass został również tego samego dnia wiceprezesem NSK Ltd. Od momentu objęcia stanowiska dyrektora operacyjnego w lutym 2019 r. rozpoczął on transformację NSK, przygotowującą firmę na wyzwania przyszłości.

Masatada Fuomoto, zajmujący poprzednio stanowisko CEO, powiedział:

– W imieniu wszystkich członków Zarządu gratuluję dr Nassowi nominacji i życzę mu wszelkich sukcesów na nowym kluczowym stanowisku w trakcie prac związanych z dalszym rozwojem firmy NSK Europe i realizacji nadchodzących zadań.

Masatada Fumoto dołączył do zespołu NSK w 1984 r. r i otrzymał nominację na dyrektora generalnego NSK Europe Ltd. w kwietniu 2018. Będzie kontynuował swoją pracę jak wiceprezes wykonawczy NSK Ltd. i kierownik oddziału Automotive Steering & Actuator Division HQ.

NSK to globalna organizacja zajmująca się badaniem, projektowaniem i produkcją rozwiązań Motion and Control w zakresie ruchu i sterowania, które wspierają kluczowe zastosowania ruchu w przemyśle. Firma jest obecnie największym dostawcą łożysk w Japonii i trzecim największym dostawcą na świecie pod względem udziałów rynkowych.

Zdj. 1. W dniu 1 października 2019 r. dr Ulrich Nass objął stanowisko dyrektora generalnego NSK Europe. Rozpoczynając pracę jako dyrektor operacyjny w lutym 2019 r., zainicjował transformację NSK Europe ku przyszłości.

 


O NSK Europe
NSK Europe Ltd. jest europejskim oddziałem japońskiej firmy NSK produkującej łożyska z siedzibą w Tokio. Firma została założona w 1916 r. i zatrudnia obecnie około 31 tys. osób na całym świecie. Produkty i rozwiązania oferowane przez tego dostawcę dla firm przemysłowych i motoryzacyjnych można znaleźć wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się elementy związane z ruchem. Oprócz prawie wszystkich typów łożysk tocznych, portfolio firmy obejmuje zespoły łożyskowe w obudowach, technologię liniową, łożyska piast kół, łożyska przekładni i silnika oraz układy kierownicze. Firma pragnie osiągnąć perfekcję we wszystkich swoich działaniach biznesowych. Jej celem jest bycie liderem w swojej branży pod względem jakości, do czego dąży poprzez ciągły proces doskonalenia, rozwoju optymalnego produktu, optymalizację procesów produkcyjnych i proklienckie nastawienie procesów obsługi.
www.nskeurope.pl

NSK Polska Sp. z o.o.
Warsaw Branch
Ul. Migdałowa 4/73
02-796 Warszawa
Nawrocka Agnieszka
Phone : +48 22 6451525
Fax : +48 22 6451529
nawrocka-a@nsk.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *