Wydarzenia

Emerson z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2018

By  | 

Firma Emerson została doceniona w Polsce za zaangażowanie w ciągły rozwój, orientację na pracowników oraz ścisłe przestrzeganie prawa pracy i tym samym po raz drugi otrzymała nagrodę Solidnego Pracodawcy Roku.

Emerson po raz kolejny zdobył tytuł Solidnego Pracodawcy. Firma Emerson otrzymała tę nagrodę w roku w którym obchodzony był Jubileusz 25-lecia działalności firmy na polskim rynku. Nagroda ta jest specjalnym uznaniem dla koncernu i stanowi idealne uzupełnienie dla uczczenia tych uroczystości.

„Doświadczony i dynamiczny zespół to priorytet dla firmy Emerson. To na ich bazie opieramy rozwój naszej firmy” tłumaczy Krzysztof Hauk, Dyrektor Operacyjny łódzkiego Zakładu Produkcyjnego koncernu Emerson. „Jesteśmy firmą stabilną i solidną, przestrzegającą prawa pracy oraz pamiętającą o potrzebach ludzi, których zatrudniamy. Ciągłe doskonalenie, współpraca i innowacyjność, to wartości, dzięki którym jesteśmy liderem w swojej branży. To sytuacja typu win-win, w której wygrywają wszyscy, zarówno pracownicy jak i nasi klienci” dodaje.

Łódzka fabryka produkująca szeroki asortyment zaworów elektromagnetycznych, układów przygotowania powietrza oraz zawory i siłowniki pneumatyczne to największy oddział koncernu Emerson w tej części Europy w którym wytwarzane są niezawodne komponenty automatyki przemysłowej marki ASCO™. Zakład produkcyjny zatrudnia obecnie ponad 500 osób i planuje kontynuować wzrost zatrudnienia w niedalekiej przyszłości. Znajduje się w nim również nowoczesne centrum dystrybucyjne pozwalające na skrócenie czasu realizacji zamówień dla klientów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma Emerson ma ambitne plany rozwoju zarówno w Polsce jak i w regionie. Koncern nadal planuje zwiększać sprzedaż oraz zatrudnienie, rozwijać istniejące centrum dystrybucyjne, inwestować w nowoczesny park maszynowy, a także nadal zatrudniać najlepszych specjalistów z branży.


O firmie Emerson
Firma Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Emerson dostarcza rozwiązania w ramach dwóch segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne). Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.Emerson.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *