Wydarzenia

Zespół F1 Alfa Romeo Sauber rozszerza współpracę z Interroll jako partnerem promocyjnym

By  | 

Zespół Formuły 1 Alfa Romeo Sauber ogłosił dzisiaj rozszerzenie partnerstwa promocyjnego z firmą Interroll.

Pomyślna współpraca między obiema firmami, rozpoczęta w 2012 roku, miała na celu optymalizację procesów logistycznych zespołu, co jest kluczowym czynnikiem we współzawodnictwie w tym najbardziej prestiżowym ze sportów motorowych.

“Cieszymy się z przedłużenia wieloletniej współpracy z firmą Interroll” – powiedział Frédéric Vasseur, szef zespołu Alfa Romeo Sauber F1 Team i dyrektor generalny Sauber Motorsport AG. “Opierając się na naszej dotychczasowej współpracy, funkcjonującej z powodzeniem od 2012 roku, będziemy kontynuować optymalizację naszych procesów logistycznych, które są jednym z ważnych elementów na drodze do odnoszenia sukcesów w Formule 1. Oczekujemy dalszych wspólnych postępów”.

“Firma Interroll jest zadowolona z udanej współpracy z zespołem F1 Alfa Romeo Sauber. Doceniamy nacisk kładziony na jakość, efektywność i innowacyjność w Sauber. Wymiana doświadczeń oraz wspólne wydarzenia wciąż inspirują nas i naszych klientów” – dodał Jens Karolyi, starszy wiceprezes Interroll ds. Marketingu i kultury korporacyjnej. “Poza sportem, Sauber stale wyznacza nowe standardy w inżynierii.”

 


O firmie Interroll

Grupa Interroll jest jednym z czołowych międzynarodowych dostawców rozwiązań z zakresu transportu materiałów. Firma została założona w 1959 roku i jest notowana na giełdzie SIX Swiss Exchange od 1997 roku. Dostarcza integratorom systemów i producentom przemysłowym szeroką gamę produktów i usług w następujących kategoriach: \”Rollers\” (rolki przenośnikowe), \”Drives\” (silniki i napędy przenośników), \”Conveyors & Sorters\” (przenośniki i sortery) oraz \”Pallet & Carton Flow\” (systemy magazynowe). Rozwiązania firmy Interroll znajdują zastosowanie w systemach pocztowych, handlu elektronicznym, na lotniskach oraz w przemyśle spożywczym, tekstylnym, motoryzacyjnym i innych. Produkty firmy są użytkowane przez takie marki, jak Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart i Zalando. Siedziba główna Interroll znajduje się w Szwajcarii. Firma posiada globalną sieć 32 przedsiębiorstw o sumarycznym obrocie 450,7 miliona CHF. W 2017 roku zatrudniała 2100 pracowników.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *