Wydarzenia

Energia i media techniczne w produkcji – ostatnie miejsca na warsztaty!

By  | 

Jak optymalnie wykorzystać energię w produkcji? Gdzie szukać oszczędności? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? Zapraszamy specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji oraz zarządzanie energią w przedsiębiorstwie do udziału w praktycznych warsztatach, które odbędą się w ramach konferencji „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” 27 września w Łodzi. Udział bezpłatny – ostatnie wolne miejsca!

Uzupełnieniem prelekcji w ramach Konferencji Technicznej Axon Media „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” są praktyczne warsztaty. Oparto je na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych. Na nich uczestnicy mają możliwość przećwiczenia przykładów i rozwiązań problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

Dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych udział w warsztatach i konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy (można wziąć udział tylko w jednej sesji, gdyż odbywają się one równolegle).

ZAREJESTRUJ SIĘ

SESJA WARSZTATOWA 1:
Dobre praktyki efektywnego i bezpiecznego użytkowania sprężonego powietrza
Jak z produktywnie wykorzystać sprężone powietrze? Gdzie można poszukać oszczędności? Jak minimalizować straty w produkcji i poborze sprężonego powietrza? Jakie są nowości? Warsztat odpowie na te oraz wiele innych, ważnych dla specjalistów z tego obszaru pytań.

SESJA WARSZTATOWA 2:
Armatura przemysłowa – efektywność termoizolacji zdejmowanej
Ten warsztat umożliwi zapoznanie się z nowoczesną technologią pokrowców termoizolacyjnych, przybliży na przykładzie case study, jak wyliczać straty oraz oszczędności w wymiarze energetycznym i finansowym z zastosowaniem min. oprogramowania 3EPlus oraz pozwoli uzyskać wiedzę z zakresu zwiększania efektywności energetycznej instalacji poprzez zastosowanie termoizolacji.

Zapraszamy!
Więcej informacji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energia-i-media-techniczne-wrzesien-2018-lodz/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *