Wydarzenia

Konferencja Techniczna w Zielonej Górze

By  | 

Zarządzanie energią i mediami technicznymi w produkcji.

Od umiejętnego zaplanowania, a następnie zarządzania energią i mediami technicznymi w znacznej mierze zależy płynna produkcja oraz minimalizacja kosztów. Gdzie szukać oszczędności? W jaki sposób optymalizować procesy? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? Wiedza dostosowana do indywidualnych oczekiwań – zapraszamy na bezpłatną Konferencję Techniczną Axon Media „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych.
Termin: 25 października, g. 9:00-15:30
Miejsce: Zielona Góra, GRAPE TOWN HOTEL, al. Wojska Polskiego 79
Zasady udziału: dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych – wydarzenie jest bezpłatne.

Skondensowana wiedza i wymiana doświadczeń w dobrze sprawdzającym się schemacie: prelekcje + warsztaty + konsultacje ekspertów – konferencję oparto na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych.

Zapraszamy wszystkich specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji i uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie na wydarzenie organizowane w Zielonej Górze. Jeden dzień, kilkanaście konkretnych i sprawdzonych rozwiązań prezentowanych osoby zawodowo związane z tematem, dwa praktyczne warsztaty. To doskonała okazja do przeprowadzania rozmów B2B, zdobycia nowych kontaktów oraz pogłębienia know-how.
Dla kogo?
prezesi i właściciele zakładów produkcyjnych, kierownicy, szefowie i pracownicy działów UR, kierownicy i pracownicy działów produkcji, pracownicy działów technicznych, specjaliści do spraw energii, doradcy energetyczni, osoby odpowiedzialne za zarządzanie energią, kierownicy i pracownicy działów serwisu i remontów, kadra odpowiedzialna za zakup sprzętu, maszyn i urządzeń, pracownicy pionu jakości.

TEMATY KONFERENCJI:

 •  Korzyści z wykorzystania izolacji termicznej w zakładach produkcyjnych
 •  Sprężone powietrze – medium o niedocenianym potencjale oszczędności
 •  Instalacje do odzysku ciepła od maszyn i procesów produkcyjnych
 •  Inteligentna dystrybucja prądu
 •  Korzyści z wykorzystania kamer termowizyjnych w zakładach produkcyjnych
 •  Oszczędność energii i niezawodność urządzeń dzięki technologii ultradźwiękowej
 •  Optymalny dobór bezpieczników i kabli w produkcji
 •  Instalacje próżni centralnej
 •  Redukcja czasów przestojów
 •  Diagnostyka maszyn – ocena skuteczności istniejących obecnie na rynku technik pomiarowych

Uzupełnieniem prelekcji są praktyczne warsztaty – na nich uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia przykładów i problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

WARSZTATY:
1. Energia pod kontrolą
Eksperci zaprezentują, jak samodzielne zbudować układ monitoringu energii elektrycznej, jak skonfigurować i sparametryzować stworzone zestawy, jak łączyć poszczególne układy w system sieciowy oraz jakie są możliwości nadrzędnego systemu zarządzania energią.
 2. Nowoczesne rozwiązania z zakresu diagnostyki maszyn w praktyce
Poznasz w praktyce pracę ze zbieraczami danych, metodykę centrowania maszyn oraz wykorzystanie ultradźwięków w prostej diagnostyce.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym: Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Organizacji Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju, Parku Naukowo – Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.
ZAREJESTRUJ SIĘ
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Co otrzymasz w ramach uczestnictwa?

 •  udział w prelekcjach i wybranym warsztacie
 •  przerwy kawowe i ciepły poczęstunek
 •  imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji
 •  pakiet materiałów konferencyjnych
 •  dostęp do prasy branżowej

Więcej informacji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energia-i-media-techniczne-pazdziernik-2018-zielona-gora/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *