Wideo

Firma NSK publikuje nowy film przedstawiający rozwiązania «NSK Motion Solutions»

By  | 

NSK opublikowała nowy film prezentujący najlepsze firmowe prowadnice liniowe, śruby kulowe, łożyska superprecyzyjne i łożyska podpierające śruby kulowe – wszystkie dostępne z jednego źródła. Materiał zatytułowany «NSK Motion Solutions» podkreśla również kompleksowe wsparcie inżynieryjne i serwisowe firmy, które pomaga dostarczać dedykowane rozwiązania dla obrabiarek, maszyn do formowania wtryskowego, systemów pomiarowych i urządzeń medycznych.

Zdj. 1. Materiał wideo «NSK Motion Solutions» przedstawia, w jaki sposób indywidualne rozwiązania produktowe dla zastosowań ruchu obrotowego i liniowego są zestawiane w kompleksowy pakiet usług.

Celem filmu jest zaprezentowanie procesu, w którym indywidualne rozwiązania dla zastosowań ruchu obrotowego lub liniowego są zestawiane w kompleksowy pakiet serwisowy znany jako «NSK Motion Solutions».  Pakiet ten zapewnia specjalistyczne rozwiązania inżynierskie, które zespół ekspertów NSK wdraża wspólnie z klientami w celu zapewnienia perfekcyjnego rozwoju produktu i optymalnej konstrukcji maszyn. Tak kompleksowa oferta pochodząca od jednego producenta zapewnia klientom oszczędność kosztów i większą wydajność.

Firma NSK korzysta z międzysektorowej wiedzy eksperckiej i bogatego doświadczenia zdobytego w ciągu lat, zapewniając kompleksowe usługi – od standardowych, do w pełni indywidualnych rozwiązań produktowych.  Oferta ta opiera się na rygorystycznej kontroli jakości i wykorzystaniu nowoczesnych linii produkcyjnych w zakładach spółki, które są specjalnie przystosowane do wytwarzania produktów dla zastosowań ruchu liniowego i obrotowego.

Nowy film podkreśla, że dzięki rozwiązaniom «NSK Motion Solutions» klienci stale znajdują się w centrum strategii rozwoju firmy. W szczególności usługi Programu Wartości Dodanej AIP pomagają klientom uzyskać wyraźne korzyści, wspierane przez specjalne narzędzia obliczeniowe i analityczne, jak również diagnostykę uszkodzeń i programy szkoleniowe dopasowane do specyficznych wymagań.

Złożona koncepcja zarządzania relacjami z klientem i logistyki – od indywidualnych dostaw dla produkcji do specjalnych zestawów dla maszyn – zapewnia rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i wymagań procesów produkcyjnych.

Przez cały film przewija się hasło „Precisely forward”. Obrabiarki, urządzenia medyczne i pomiarowe wymagają precyzyjnej kontroli ruchów. „Precyzja” to kluczowe słowo dla takich zastosowań, podczas gdy „naprzód” oznacza nie tylko ruch do przodu, ale także przyszłość. Dlatego właśnie przesłanie to wyraża główną ideę, która pomaga klientom NSK być zawsze o krok do przodu na branżowym rynku.

Nowe wideo można obejrzeć na kanale NSK Europe w serwisie YouTube pod adresem:

 www.youtube.com/watch?v=7TZwC5GgfDs

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę www.nskeurope-motionsolutions.com .

 


O firmie NSK

Założona 100 lat temu firma NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha) to notowana na japońskiej giełdzie spółka, która z regionalnego dostawcy łożysk kulkowych rozwinęła się do specjalistycznego producenta łożysk tocznych i dostawcy komponentów dla przemysłu samochodowego o silnej, globalnej pozycji rynkowej. Obecnie NSK zatrudnia ponad 31 860 pracowników w 30 krajach. Według stanu na marzec 2018 r. firma osiągnęła przychody w wysokości 1020 mld jenów. Wynik ten osiągnięto poprzez nieustannie wzrastające inwestycje w zakresie badań i rozwoju, co pozwala firmie stale poprawiać jakość swoich produktów i usług. Działania te wspierają ważny cel NSK, jakim jest utrzymanie pozycji Nr 1 w \”Total Quality\”. Oprócz kompletnego asortymentu łożysk tocznych, NSK opracowuje i produkuje komponenty precyzyjne i produkty mechatroniczne, jak również systemy i podzespoły dla przemysłu samochodowego, obejmujące łożyska piast kół i układy kierownicze ze wspomaganiem elektrycznym.

W 1963 r. otwarto w Düsseldorfie (Niemcy) pierwszy w Europie oddział NSK, a w 1976 r. pierwszy europejski zakład produkcyjny w Peterlee (Anglia). Obecnie NSK Europe wspiera paneuropejską sprzedaż dzięki zakładom produkcyjnym w Anglii, Polsce i Niemczech, centrom logistycznym w Holandii, Niemczech i Anglii oraz centrom technologicznym w Niemczech, Anglii i Polsce. W roku 1990 NSK nabyła UPI Group, do której należał znany europejski producent łożysk RHP mający fabrykę w Newark ( Wielka Brytania). Ponadto NSK stworzyła kompleksową sieć autoryzowanych dystrybutorów. NSK Europe jest podzielona na działy biznesowe w oparciu o specjalizacje: EIBU, obejmujący technologie przemysłowych łożysk tocznych oraz technologie liniowe i precyzyjne oraz EABU i ESBU, obejmujące moduły łożyskowe i układy kierownicze ze wspomaganiem dla przemysłu samochodowego. Oddziały NSK Europe zatrudniają 3600 pracowników, osiągając obroty przekraczające 1 miliard euro (stan na marzec 2017 r.).
Więcej informacji – zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.nskeurope.pl


NSK Polska Sp. z o.o.
ul. Karczowkowska 41
25-711 Kielce
Poland
NAWROCKA Agnieszka
Phone : +48 22 6451525
Fax : +48 22 6451529
info-pl@nsk.com

NSK Deutschland GmbH
Harkortstrasse 15
40880 Ratingen
Germany
PILATH Marie-Dominique
Phone : +49 2102 4810
Fax : +49 2102 4812290
pilath-m@nsk.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *