Wydarzenia

Fluke świętuje 70-te urodziny, startuje z promocjami

By  | 

Firma Fluke przygotowała  na sezon jesienny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na poszczególne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w stosunku do cen standardowych. Akcja promocyjna właśnie rusza, potrwa do końca roku.

–  Stało się już swego rodzaju tradycją firmy Fluke, że jesienią przygotowujemy specjalną ofertę promocyjną dla użytkowników urządzeń naszej marki. W tym roku dodatkowo Fluke obchodzi okrągłą, 70-tą rocznicę swojej działalności, tak więc akcja promocyjna jest zakrojona na jeszcze większą skalę niż w latach ubiegłych – mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

Jeden z głównych nurtów tegorocznej akcji promocyjnej związany jest z technologią FieldSense. To jedna z najnowszych technologii opracowanych przez Fluke, wprowadzona na rynek wraz z testerami elektrycznymi T6-100 we wrześniu ub.r. Technologia FieldSense zastosowana w bezkontaktowych testerach elektrycznych, umożliwia uzyskiwanie dokładnych i równoczesnych odczytów napięcia i prądu (a nie tylko informacji o obecności/braku napięcia).

This slideshow requires JavaScript.

FieldSense sprawia, że praca z testerem elektrycznym jest bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na mierzenie napięcia do 1000 V AC poprzez otwarte cęgi. Dzięki możliwości jednoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu oraz wyeliminowaniu konieczności otwierania pokryw i zdejmowania nakrętek przewodów wykonywanie pomiarów jest szybsze i wydajniejsze. Ponadto zastosowane w przyrządzie otwarte cęgi mają największe rozwarcie w branży i można ich używać do wykonywania pomiarów na przewodach o przekroju do 120 mm2, przenoszących prąd o maksymalnym natężeniu 200 A.

W ramach jesiennej urodzinowej promocji testery T6-1000 oferowane będą w zestawach, z obniżoną ceną testera oraz z darmowym etui Fluke HT-6 i zestawem zacisków krokodylkowych AC285.

Druga ważna część jesiennej akcji promocyjnej skierowana jest przede wszystkim do branży budowlanej, w szczególności do specjalistów takich jak: dekarze, brukarze, hydraulicy i elektrycy. W ramach akcji promocyjnej oferowany jest pas narzędziowy za darmo przy zakupie produktów takich jak: kamera termowizyjna Fluke TiS20, dalmierz laserowy Fluke 419D, krzyżowa poziomica laserowa Fluke 180 LG, miernik temperatury i wilgotności Fluke 971 oraz mierniki cęgowe Fluke 325 True-RMS i Fluke 368/369 True-RMS.

Poza tym w ramach urodzinowej promocji oferowane są także m.in.:

  • limitowana edycja zestawów: tester instalacji Fluke 1663 z bezpłatnym miernikiem cęgowym Fluke 324 i bezpłatnym oprogramowaniem DMS oraz tester instalacji Fluke 1664 FC  z bezpłatnym miernikiem cęgowym Fluke 325 i bezpłatnym oprogramowaniem DMS
  • multimetr z wbudowaną kamerą termowizyjną Fluke 279 FC True-RMS w promocyjnej cenie
  • multimetr cyfrowy Fluke 179 z głośnikiem Bluetooth gratis
  • plecaki na narzędzia Fluke Pack30 Professional i skrzynki na miernik i akcesoria C1600 w specjalnych obniżonych

Więcej szczegółów na https://www.fluke.com/pl-pl/gdzie-kupic/promocje-i-konkursy


Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *