Wydarzenia

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

By  | 

RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której PIĄTA EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – Renex Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia, jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych.

Jak zapowiadają organizatorzy – dzięki nawiązaniu tej współpracy – dla uczestników – zarówno zawodników jak i widzów – oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu – w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:

  • Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
  • Mistrz Polski w Lutowaniu, – gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.
  • Na zwycięzców Mistrzostw czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, narzędzi i wyposażenia dla elektroników oraz nagrody pieniężne.

Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata.

W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku – Pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informować na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia Więcej informacji oraz rejestracja dostępna tutaj: www.rsc.zone

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *