Wydarzenia

Partnerstwo strategiczne Indium Corporation z Renex

By  | 

Indium Corporation i Grupa RENEX utworzyły strategiczne partnerstwo w zakresie serwisowania obwodów drukowanych oraz technicznych materiałów lutowniczych w Polsce.

Partnerstwo z Grupą RENEX – jednym z największych i najdłużej działających polskich dostawców technologii w kraju – rozszerza dotychczasowy zasięg rynkowy spółki Indium Corporation w Polsce, która nadal dostarcza światowej klasy produkty i usługi techniczne, w tym pasty lutownicze, formy wstępne, taśmy, topniki, druty, zestawy, kulki lutownicze i materiały termoprzewodzące (TIM).

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Grupą RENEX z myślą o usprawnieniu dystrybucji naszych światowej klasy produktów i usług technicznych dla producentów w Polsce” – powiedział Brian Craig, Dyrektor Zarządzający ds. Operacji Europejskich Indium Corporation.

RENEX od 30 lat obsługuje przemysł elektroniczny w Polsce, dostarcza urządzenia i materiały oraz wiedzę techniczną prowadząc centrum szkoleniowe IPC i ESA. Dzięki zespołowi 150 pracowników oraz Centrum Technologicznemu firma oferuje specjalistyczne szkolenia poświęcone dogłębnej analizie procesów i zapewnianiu jakości produkcji.

Indium Corporation jest czołową firmą specjalizującą się w rafinacji, wytapianiu, produkcji i dostarczaniu materiałów przeznaczonych na światowe rynki elektroniki, półprzewodników, technologii cienkowarstwowych i zarządzania ciepłem. W skład gamy oferowanych produktów wchodzą stopy lutownicze i topniki, mosiądze lutownicze, materiały termoprzewodzące, materiały rozpylane, ind, gal, german, metale z zawartością cyny oraz związki nieorganiczne i NanoFoil®. Założona w 1934 roku firma dysponuje globalnym wsparciem technicznym i fabrykami zlokalizowanymi w Chinach, Indiach, Malezji, Singapurze, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.


Więcej informacji na temat Indium Corporation znajduje się na stronie www.indium.com lub dostępna jest po przesłaniu wiadomości na adres e mail jhuang@indium.com. Zachęcamy również do obserwowania naszych ekspertów z grupy From One Engineer To Another® (#FOETA) w serwisie www.facebook.com/indium lub @IndiumCorp. Więcej informacji na temat RENEX Group na www.renex.pl.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *