BHP

Nowa usługa Tork Workflow™ podnosi skuteczność realizacji celów firmy

By  | 

Marka Tork, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny wprowadza na rynek nową, bezpłatną usługę. Tork Workflow™ umożliwia firmom ocenę stanu konserwacji i wydajności miejsca pracy z pomocą eksperta Tork.

Podczas godzinnej sesji ekspert uważnie przygląda się funkcjonowaniu stanowisk pracy, a następnie proponuje, zgodnie z podejściem 5S, w jaki sposób osiągnąć ustalone cele, polepszyć wydajność miejsca pracy i wygenerować oszczędności. Usługa Tork Workflow™ daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na produkty marki, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb miejsca pracy.

Nowa oferta marki Tork wychodzi naprzeciw potrzebom branży, gdyż badania pokazują, że 9 na 10 pracowników branży przemysłowej (m.in. sektora produkcji) uważa, że dobór odpowiednich narzędzi, w tym produktów do czyszczenia i wycierania, znacząco zwiększa produktywność oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

 

– Nadszedł czas na zmianę nawyków. Produkty Tork pomagają pozbyć się dotychczasowych przyzwyczajeń i zaprzestać korzystania ze szmat. Uświadamiamy managerów, że takie rozwiązanie może nie tylko poprawiać produktywność i pomaga utrzymać porządek na linii produkcyjnej, ale również wpływa pozytywnie na satysfakcję z pracy wśród pracowników – podkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

 

Branża produkcyjna – gdzie należy wprowadzić ulepszenia

Wybór odpowiednich narzędzi warto powierzyć profesjonalistom. Usługa Workflow™ polega na ocenie linii produkcyjnej i sprawdzeniu jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Grupa Doradców Przemysłowych Tork to zespół kompetentnych i doświadczonych audytorów. Spotkanie z doradcą Tork to zawsze dobrze wykorzystany i pouczający czas.

Tork Workflow™ koncentruje się na 4 głównych obszarach:

  • produktywności,
  • odpadach,
  • zadowoleniu pracowników i klientów,
  • środowisku, zdrowiu i bezpieczeństwie pracy.

 

Popraw wizerunek swojej firmy w oczach klientów

Ocena klientów ma kluczowy wpływ na każdy biznes. Wyposażenie hal produkcyjnych w nowoczesne dozowniki i zastąpienie szmat czyściwami przemysłowymi Tork pozwalają utrzymywać czystość w miejscu pracy łatwiej, szybciej i bardziej efektywnie, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Pomaga to nie tylko utrzymać dotychczasowych kontrahentów, ale i zdobyć nowych.

Stworzenie bezpieczniejszego i bardziej wydajnego miejsca pracy znacznie ułatwia wyposażenie go w produkty Tork. Wprowadzając usługę Tork Workflow™ marka chce tworzyć, w oparciu o koncepcję zarządzania lean i podejście 5S, miejsca pracy, które przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji pracownika i klienta oraz jednocześnie są bezpieczne i przyjazne środowisku.

Na stronie Tork https://www.tork.pl/workflow  można zamówić bezpłatną wizytę eksperta w ramach usługi Tork Workflow™ i sprawdzić jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Usługa Tork Workflow™ daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na wybrane produkty marki, które są indywidualnie dobierane do potrzeb danej firmy.


Marka Tork®

Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez służbę drowia, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity (wcześniej SCA) marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl.

Essity

Firma Essity to światowy lider branży higienicznej i ochrony zdrowia, stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie niezbędnych na co dzień produktów i rozwiązań. Nazwa Essity pochodzi od słów „essentials” (podstawowe) i „necessities” (niezbędne). Nasz zrównoważony model prowadzenia działalności jest korzystny dla ludzi i przyrody. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda oraz Zewa. Firma Essity zatrudnia ok. 48 000 pracowników, a jej wartość sprzedaży netto w 2017 r. wyniosła ok. 109 mld koron szwedzkich (11,3 mld euro). Siedziba główna firmy mieści się w Sztokholmie (Szwecja). Firma jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Więcej informacji na www.essity.com.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *