Wydarzenia

Nowy członek zarządu Grupy Interroll

By  | 

Jens Strüwing, 49 lat, dołącza do firmy Interroll, biorąc odpowiedzialność za dział produktów i technologii od 1 listopada 2018 r.

Jens Strüwing, obecny dyrektor ds. globalnego rynku usług Aftermarket w Mahle Group, odpowiedzialny za działalność 18 oddziałów produkcyjnych i logistycznych na całym świecie oraz za Mahle Consulting, przejmie rolę wiceprezesa ds. produktów i technologii oraz zostanie członkiem zarządu Grupy Interroll od 1 listopada 2018 r. Strüwing ma około 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i doradztwie, w tym w szczególności w zakresie produkcji przemysłowej, logistyki, serwisu posprzedażowego i zarządzania łańcuchem dostaw.

Wcześniej Strüwing był odpowiedzialny za planowanie wszystkich procesów logistycznych oraz standaryzację i automatyzację procesów produkcyjnych. Jego działalność w Mahle poprzedziła praca na różnych wysokich stanowiskach kierowniczych, w tym w działach logistyki i produkcji w Daimler Group i Fairchild Dornier GmbH. Jego specjalizacja obejmuje platformy koncepcyjne, zarządzanie cyklem życia produktu (PLM), cyfryzację i przepływ materiałów.

Strüwing ukończył technologię produkcji (systemy produkcji i obróbki materiałów) na Uniwersytecie w Karlsruhe w Niemczech, gdzie uzyskał dyplom magistra. Jest żonaty i ma dwie córki.

“Oczekuję owocnej współpracy z Jensem Strüwingiem w naszym zarządzie. Jestem przekonany, że ma on odpowiednią wiedzę i zdolności, aby wnieść istotny wkład w nasz dalszy rozwój”, powiedział Paul Zumbühl, CEO Interroll Worldwide Group.


Zdj.1. Jens Strüwing, 49 lat, przejmie prowadzenie w dziale produktów i technologii Interroll 1 listopada 2018 roku.


Kontakt (Holding)

Martin Regnet
Global PR Manager
Interroll (Schweiz) AG
Via Gorelle 3| 6592 Sant’Antonino | Switzerland
+41 91 850 25 21
Kontakt (Polska)
INTERROLL Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 85
03-044 Warszawa
+48 22 741 7410

O firmie Interroll
Grupa Interroll jest jednym z czołowych międzynarodowych dostawców rozwiązań z zakresu transportu materiałów. Firma została założona w 1959 roku i jest notowana na giełdzie SIX Swiss Exchange od 1997 roku. Dostarcza integratorom systemów i producentom przemysłowym szeroką gamę produktów i usług w następujących kategoriach: “Rollers” (rolki przenośnikowe), “Drives” (silniki i napędy przenośników), “Conveyors & Sorters” (przenośniki i sortery) oraz “Pallet & Carton Flow” (systemy magazynowe). Rozwiązania firmy Interroll znajdują zastosowanie w systemach pocztowych, handlu elektronicznym, na lotniskach oraz w przemyśle spożywczym, tekstylnym, motoryzacyjnym i innych. Produkty firmy są użytkowane przez takie marki, jak Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart i Zalando. Siedziba główna Interroll znajduje się w Szwajcarii. Firma posiada globalną sieć 32 przedsiębiorstw o sumarycznym obrocie 401,5 miliona CHF. W 2016 roku zatrudniała 2000 pracowników.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *