Nowości produktowe

Nowy łącznik ćwierćobrotowy firmy Southco do zastosowań w ciasnych przestrzeniach

By  | 

Firma Southco dodaje nowy produkt do rodziny znanych na rynku łączników ćwierćobrotowych DZUS, pozwalający użytkownikom na łatwy montaż i demontaż poprzez szybkie przekręcenie główki o ćwierć obrotu w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łącznik ćwierćobrotowy DZUS D9-52 Tech Line charakteryzuje się zmniejszoną średnicą główki, co pozwala na jego instalowanie w ciasnych przestrzeniach i zapewnia łatwy dostęp ręczny lub za pomocą narzędzia.

Łącznik ćwierćobrotowy DZUS D9-52 Tech Line firmy Southco charakteryzuje się uwięzioną, sprężynową konstrukcją zapewniającą precyzyjne, bezpieczne zamknięcie i odporność na wibracje oraz jest odporny na uszkodzenia w wyniku zbyt mocnego dokręcenia główki. Dostępny w wersjach instalacyjnych press in i flare in, występuje z różnymi długościami kołków i z różnymi opcjami gniazd, umożliwiającymi montaż na panelach różnej grubości. DZUS D9-52 Tech Line może być dostarczany w wersji z główką ze stali nierdzewnej lub z tworzywa odpornego na promieniowanie UV w różnych wersjach kolorystycznych, pozwalających łatwo wyróżniać strefy zastosowań.

“Dzięki małym gabarytom i możliwości szybkiego otwarcia panelu poprzez przekręcenie główki o ćwierć obrotu, nowy łącznik DZUS D9-52 Tech Line firmy Southco oszczędza czas i zwiększa wygodę użytkowników pracujących przy szafach serwerowych i telekomunikacyjnych,” powiedział menadżer produktów globalnych, Jim Grady.

Więcej informacji dotyczących pełnej oferty łączników ćwierćobrotowych DZUS firmy Southco można uzyskać na stronie www.southco.com lub wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta na adres info@southco.com


O firmie Southco
Southco Inc. to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji specjalistycznego sprzętu związanego z kontrolą dostępu. Dbamy o każdy szczegół, od jakości i wydajności po estetykę i ergonomię, ponieważ wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Często to ono decyduje o sukcesie produktu. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie zaspokoić potrzeby ich klientów. Dzięki innowacji tworzymy rozwiązania zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom najwyższego poziomu interakcji z produktami. Nasze systemy znajdują zastosowanie w branży transportowej, przemyśle, urządzeniach medycznych, centrach danych i wielu innych podobnych miejscach. Dzięki niezwykle zdolnej kadrze inżynierskiej, innowacyjnym produktom i dedykowanym zespołom pracowników w zakładach na całym świecie firma Southco dostarcza najbogatsze portfolio, wysokiej jakości rozwiązań do kontroli dostępu, projektantom osprzętu na świecie.

www.southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *