Nowości produktowe

Nowe gwintowane trzpienie ruchome ze sprężyną firmy Southco do montażu na cienkich panelach

By  | 

Firma Southco powiększyła ofertę trzpieni ruchomych ze sprężyną o nowe wersje gwintowane, umożliwiające szybką instalację i demontaż na cienkich panelach w ciasnych przestrzeniach. Najnowsze trzpienie ruchome ze sprężyną serii 56, mogące być montowane na panelach o grubości już od 0,64 milimetra, zawierają gwint zapobiegający wypadnięciu i są dostępne z odlewanymi głowicami w standardowych i niestandardowych wersjach kolorystycznych.

Gwintowane trzpienie ruchome ze sprężyną serii 56 występują w wersjach press-in i flare-in oraz w opcji stay-open i non-stay-open, zapewniając dużą elastyczność blokowania i odblokowywania podczas montażu drzwi, paneli i innych komponentów sprzętowych w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni montażowej.

Trzpienie ruchome ze sprężyną serii 56 zawierają wygodne głowice zapewniające pewny chwyt, a opcjonalne wersje odlewane pozwalają projektantom łatwo wyróżniać punkty dostępu lub oznaczać je różnymi kolorami w zależności od wymogów aplikacji. Konstrukcja z wysuwanym trzpieniem ułatwia pozycjonowanie elementów przesuwnych.

Menadżer produktów globalnych, Jim Grady powiedział:

“Gwintowane trzpienie ruchome ze sprężyną serii 56 wpisują się w obecny trend przemysłowy stosowania coraz cieńszych i lżejszych paneli do łatwej instalacji ręcznej. Wersje do wielokrotnej instalacji i stay-open zapewniają dużą elastyczność podczas projektowania, szczególnie w ograniczonych przestrzeniach m.in. w serwerach i komercyjnych oprawach oświetleniowych.”

Więcej informacji dotyczących trzpieni ruchomych ze sprężyną serii 56 z oferty firmy Southco można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta pod adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.


O firmie Southco
Firma Southco jest czołowym globalnym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań dostępowych, dostarczającym produkty wysokiej jakości o doskonałych parametrach oraz wysokiej estetyce i ergonomii. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie tworzyć wartość dodaną dla swoich klientów, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostępowym, zaprojektowanym w celu poprawy jakości ich produktów w zastosowaniach transportowych i przemysłowych, sprzęcie medycznym, centrach danych i innych. Dzięki niezrównanym zasobom inżynieryjnym, innowacyjnym produktom i dużemu zespołowi do obsługi globalnej, Southco oferuje najszerszą gamę rozwiązań dostępowych klasy premium, dostępnych dla projektantów sprzętu na całym świecie.
www.southco.com.


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *