Nowości produktowe

NOWY ZAMEK OBROTOWY FIRMY SOUTHCO ZE STALI NIERDZEWNEJ

By  | 

Firma Southco powiększyła ofertę zamków obrotowych o nową wersję medium-duty ze stali nierdzewnej, zapewniającą zwiększoną trwałość w środowiskach silnie korozyjnych. Zamek obrotowy R4-20 ze stali nierdzewnej oferuje długi czas bezawaryjnej pracy w wymagających aplikacjach, m.in. w panelach dostępowych i drzwiach w pojazdach Off-Highway i na statkach.

Oferowany przez Southco zamek obrotowy R4-20 ze stali nierdzewnej cechuje się małogabarytową konstrukcją pozwalającą na jego montaż wewnątrz konstrukcji drzwi i jest dostępny w wersji montażowej through-hole, metrycznej i angielskiej. Występuje w wariantach z pojedynczym i podwójnym ryglowaniem, zapewniającym skuteczną blokadę przy minimalnej sile domykającej. Dodatkowo, zamki Southco serii R4-20 oferują dużą tolerancję dopasowania zamka z zaczepem, dzięki czemu nadają się idealnie do montażu w panelach, w których typowo występują problemy z zapewnieniem współosiowości. Cynthia Bart, menadżer produktów globalnych, powiedziała:

“Wersja ze stali nierdzewnej wnosi dodatkową trwałość do naszych zamków obrotowych linii R4-20. Ten małogabarytowy i łatwo adaptowalny zamek zapewnia zwiększoną odporność na korozję, co czyni go idealnym do pracy w ekstremalnych środowiskach.”

Więcej informacji dotyczących kompletnej oferty zamków obrotowych R4 firmy Southco można znaleźć pod adresem www.southco.com, wysyłając email do całodobowego oddziału wsparcia klienta na adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.


O firmie Southco
Firma Southco jest czołowym globalnym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań dostępowych, dostarczającym produkty wysokiej jakości o doskonałych parametrach oraz wysokiej estetyce i ergonomii. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie tworzyć wartość dodaną dla swoich klientów, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostępowym, zaprojektowanym w celu poprawy jakości ich produktów w zastosowaniach transportowych i przemysłowych, sprzęcie medycznym, centrach danych i innych. Dzięki niezrównanym zasobom inżynieryjnym, innowacyjnym produktom i dużemu zespołowi do obsługi globalnej, Southco oferuje najszerszą gamę rozwiązań dostępowych klasy premium, dostępnych dla projektantów sprzętu na całym świecie.
www.southco.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *