Nowości produktowe

Nowy zamek dźwigniowy firmy Southco z wizualnym wskaźnikiem dostępu

By  | 

Firma Southco dodała do oferty nowy typ zamka dźwigniowego stanowiącego rozszerzenie linii produktowej C2. Zapewnia on taką samą kompresję i odporność na wibracje, jak standardowe wersje wchodzące w skład linii C2, natomiast został wyposażony w kolorowy wskaźnik dostępu pozwalający użytkownikowi sprawdzić, czy zamek został wcześniej otwarty.

Zamek dźwigniowy C2 z wizualnym wskaźnikiem dostępu zawiera mało okienko kodowane kolorami, pozwalające na monitorowanie statusu zamka. Gdy w okienku widoczny jest kolor zielony oznacza to, że zamek nie został otwarty od chwili ostatniego resetu. Gdy zamek jest otwierany, kolor w okienku zmienia się z zielonego na czerwony i pozostaje czerwony przy kolejnych otwarciach. Zresetowanie do koloru zielonego wymaga jedynie przekręcenia o 90 stopni klucza zabezpieczającego.

Zaprojektowane do łatwej obsługi jedną ręką, zamki serii C2 charakteryzują się płaską konstrukcją na jednym poziomie z panelem oraz zawierają wbudowany uchwyt. Zapewniają bardzo dobre właściwości mechaniczne oraz tolerancję na niedokładne spasowanie, a w konsekwencji długi czas bezawaryjnej pracy. Dodatkowo, zamek C2 z wizualnym wskaźnikiem dostępu może zostać zainstalowany w tym samym wycięciu panelu, co dostępne wcześniej standardowe zamki C2, upraszczając aktualizacje aplikacji. Możliwość blokowania zamka za pomocą specjalnego narzędzia lub klucza zwiększa poziom bezpieczeństwa. Co więcej, nowy zamek C2 zawiera zderzak zapewniający wolne od zarysowań połączenie z panelem w celu ochrony jej dekorowanego lub powlekanego wykończenia.

Menadżer produktów globalnych, Loc Tieu mówi:

“Zamek dźwigniowy C2 z wizualnym wskaźnikiem dostępu pracuje podobnie, jak standardowe zamki naszej serii C2, natomiast oferuje dodatkową zaletę w postaci wizualnego monitorowania statusu. Umożliwiając użytkownikowi końcowemu sprawdzenie, czy zamek został wcześniej otwarty, model C2 z wizualnym wskaźnikiem dostępu eliminuje dodatkowy czas, potrzebny na otwarcie zamka w celu sprawdzenia zawartości obudowy.”

Więcej informacji dotyczących zamków dźwigniowych C2 firmy Southco można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu obsługi klienta na adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.


O firmie Southco
Firma Southco jest czołowym globalnym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań dostępowych, dostarczającym produkty wysokiej jakości o doskonałych parametrach oraz wysokiej estetyce i ergonomii. Od ponad 70 lat Southco pomaga najbardziej rozpoznawalnym markom na świecie tworzyć wartość dodaną dla swoich klientów, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostępowym, zaprojektowanym w celu poprawy jakości ich produktów w zastosowaniach transportowych i przemysłowych, sprzęcie medycznym, centrach danych i innych. Dzięki niezrównanym zasobom inżynieryjnym, innowacyjnym produktom i dużemu zespołowi do obsługi globalnej, Southco oferuje najszerszą gamę rozwiązań dostępowych klasy premium, dostępnych dla projektantów sprzętu na całym świecie.
www.southco.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *