Nowości produktowe

RS Components rozszerza ofertę narzędzi ręcznych RS PRO i możliwość zakupu pojedynczych produktów

By  | 

Ponad 300 nowych serii w szerokiej gamie wysokiej jakości narzędzi dla konserwatorów

RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora wielokanałowego produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, ogłosiła ogromne rozszerzenie asortymentu narzędzi ręcznych RS PRO, które umożliwi konserwatorom zakup pojedynczych, niedostępnych wcześniej produktów. Oferta zostanie znacząco poszerzona o ponad 300 nowych serii uzupełniających istniejące zestawy narzędzi RS PRO.

Wszystkie produkty dostępne w zestawach narzędzi RS PRO można teraz zakupić indywidualnie, co zapewni technikom i inżynierom serwisu szybki dostęp do potrzebnych akurat narzędzi i materiałów. Wprowadzenie indywidualnych narzędzi na poziomie serii nie tylko zwiększy trwałość już zakupionych zestawów narzędzi, ale także zagwarantuje klientom elastyczność tworzenia własnych zestawów dostosowanych do indywidualnych wymagań.

Narzędzia dostępne indywidualnie w ofercie RS PRO obejmują m.in. wkrętaki, szczypce, młotki, przebijaki, dłuta, klucze zwykłe i nasadowe, narzędzia do wygładzania i wykańczania, piły i strugi, narzędzia do lutowania i rozlutowywania oraz akcesoria kablowe. Ponadto klienci mogą w ekonomiczny sposób uzupełniać narzędzia dzięki dostępności zestawów we wkładkach piankowych.

Gama narzędzi ręcznych RS PRO obejmuje około 2500 produktów, w tym kompletne zestawy narzędzi, skrzynki i wkładki z narzędziami. W regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku są obecnie dostępne praktycznie wszystkie najlepiej sprzedające się artykuły z oferty.

Wszystkie produkty RS PRO są dostępne po bardzo konkurencyjnych cenach i dostarczane wraz z certyfikatem RS PRO Seal of Approval, który jest przyznawany na podstawie rygorystycznych testów zgodności z wymagającymi normami branżowymi.


Informacje o RS Components
RS Components to marka handlowa spółki Electrocomponents plc. Oferujemy ponad 500 000 produktów przemysłowych i elektronicznych pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działamy w 32 krajach i wysyłamy ponad 50 000 przesyłek dziennie.

Wspieramy klienta przez cały cykl życia produktu, oferując innowacje i wsparcie techniczne na etapie projektowania, skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek i zwiększenie wydajności w fazie realizacji oraz zmniejszenie kosztów zakupu i optymalizację stanów magazynowych w fazie utrzymania. Oferujemy naszym klientom dostosowane produkty i usługi niezbędne dla pomyślnego funkcjonowania ich działalności oraz pomagamy im oszczędzać czas i pieniądze.

Spółka Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym, na dzień 31 marca 2019 roku, osiągnęła przychody rzędu 1,88 mld funtów brytyjskich. Electrocomponents posiada siedem marek: RS Components, Allied Electronics & Automation, RS PRO, OKdo, DesignSpark, IESA i Monition.

Więcej informacji o firmie RS można znaleźć na stronie https://pl.rs-online.com/web/.

Kontakt dla prasy:
RS Components GmbH
Frank Behrens
Hessenring 13 b
64546 Mörfelden-Walldorf
Tel: 0049 6105 401 803
frank.behrens@rs-components.com

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *