Napędy i sterowanie

Złącza SCFF firmy Parker Hannifin zapobiegają utracie cieczy, chroniąc przy tym środowisko

By  | 

Firma Parker Hannifin, światowy lider technologii napędu i sterowania, rozszerza ofertę złączy FlatFace o serię SCFF.

Elementy z serii SCFF zapewniają szereg korzyści – od odłączania z niskim poziomem wycieków, po zapobieganie zapowietrzeniu podczas przyłączania. Złącza, testowane zgodnie z normą ISO 7241-2, są łatwe do czyszczenia i wyjątkowo płaskie.

Złącza serii SCFF firmy Parker Hannifin zapewniają rozłączanie z niskim wyciekiem i zapobiegają zapowietrzeniu podczas przyłączania

Złącza serii SCFF firmy Parker Hannifin zapewniają rozłączanie z niskim wyciekiem i zapobiegają zapowietrzeniu podczas przyłączania

Bez względu na zastosowanie – w mobilnej hydraulice siłowej, transporcie czy przemyśle naftowym i gazowym – złącza serii SCFF są odporne na drgania i inne rodzaje naprężeń mechanicznych. Procesy przyłączania i rozłączania są również szybkie i efektywne: dzięki zastosowaniu gwintu ACME podczas tych etapów nie dochodzi bowiem do wycieku cieczy. Funkcja obrotu z unikalną tuleją zamykającą zwiększa też niezawodność systemu, ponieważ zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.

Wtyki SCFF są dostępne z eliminatorem ciśnienia. Dzięki tej innowacyjnej technologii złącza można bez problemu przyłączać w obecności ciśnienia skumulowanego lub szczątkowego, ponieważ miniaturowy zawór automatycznie je eliminuje.


O firmie Parker Hannifin
Parker Hannifin jest światowym liderem w dziedzinie technologii napędu i sterowania, znajdującym się wśród 250 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune. Od ponad 100 lat firma buduje sukces swoich klientów dostarczając rozwiązania inżynieryjne o szerokim zakresie na różnorodne rynki przemysłowe i lotnicze. Dowiedz się więcej na www.parker.com lub @parkerhannifin.

Parker Hannifin w Polsce
Pierwsze biuro Parker Hannifin w Polsce zostało otwarte w 1992 roku, a trzy lata później, w podwrocławskich Siechnicach, uruchomiono pierwszą fabrykę. Obecnie firma ma w Polsce cztery placówki, w tym dwa zakłady produkcyjne, w których w sumie zatrudnia 820 pracowników.

Rozwiązania Parker Hannifin są dostępne w całej Polsce dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji oraz obsługi klienta. Podobnie jak na całym świecie, Parker Hannifin oferuje w Polsce usługę Hose Doctor® – sieć mobilnego pogotowia technicznego działającego 24h na dobę, która usuwa awarie na miejscu u klienta, aby eliminować wysokie koszty przestojów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *