Nowości produktowe

Nowa seria pokryw i obudów Han-Eco® B z możliwością montażu z tyłu

By  | 

Firma RS Components (RS) wprowadza nową wersję solidnych serii złączy firmy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych.

Nowa seria pokryw i obudów Han-Eco® B z możliwością montażu z tyłu zapewnia szybką i łatwą instalację oraz znacznie skraca czas przestojów systemu

Firma RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora wielokanałowego produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, poinformowała o rozpoczęciu dostaw nowej serii elementów połączeniowych firmy HARTING, przeznaczonej do użytku w wielu branżach i zastosowaniach, w tym w transporcie kolejowym i drogowym, systemach automatyki i robotach w zakładach przemysłowych.

Nowe pokrywy i obudowy złączy z serii Han-Eco® B stanowią ważny dodatek do oferty produktów Han-Eco®. Seria Eco B dostępna w RS obejmuje ponad 100 solidnych urządzeń, które zapewniają doskonałą odporność w wymagających środowiskach przemysłowych, a także są wyposażone w funkcję zatrzasku Han-Eco firmy HARTING, która umożliwia szybki i łatwy montaż.

Seria ta oferuje rozmiary od 6B do 24B oraz szeroką gamę modeli, w tym do montażu w przegrodzie, do montażu powierzchniowego i typu kabel-kabel, a także wersje przeznaczone do użytku na zewnątrz. Urządzenia charakteryzują się również mocną konstrukcją z tworzywa sztucznego spełniającą normy EN 45545-2 i IEC 61948, a także ochroną klasy IP65 i znacznie zmniejszoną masą w porównaniu z tradycyjnymi obudowami metalowymi.

Urządzenia z tej serii zapewniają znaczne korzyści, takie jak montaż od tyłu, który pozwala znacznie skrócić czas pracy, zwłaszcza w przypadku paneli sterowania. Zapewnia firmom możliwość szybkiej i wydajnej zmiany konfiguracji połączeń, co znacznie skraca czas przestojów. Zastosowanie tej serii oznacza, że technicy przed zamontowaniem wkładek stykowych nie muszą przeciągać kabli przez obudowę zamontowaną w przegrodzie. Urządzenia z tej serii umożliwiają bezpośrednie zatrzaśnięcie wstępnie zmontowanych płytek do montażu tylnego w obudowie, co znacznie upraszcza montaż szaf sterowniczych. Takie podejście umożliwia również osobne wstępne zmontowanie modułów szaf i wiązek przewodów.

W serii Han-Eco B dostępne są już 44 różne wersje obudowy do montażu na przegrodzie, co umożliwia zastosowanie monobloku lub wkładek modułowych. Zapewnia także zgodność łączenia z metalowymi osłonami i obudowami, takimi jak urządzenia z serii Han B firmy HARTING.

Seria Han-Eco B firmy HARTING jest obecnie dostępna w RS w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.


Informacje o RS Components

RS Components i Allied Electronics i IESA to marki handlowe spółki Electrocomponents plc, globalnego wielokanałowego dystrybutora produktów dedykowanych inżynierom. Oferujemy ponad 500 tysięcy produktów przemysłowych i elektronicznych, pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działając w 32 krajach, dostarczamy produkty różnymi kanałami i wysyłamy ponad 50 tysięcy paczek dziennie.

Spółka Electrocomponents jest notowana na londyńskiej giełdzie Papierów Wartościowych i w roku finansowym zakończonym piątek, 31 marca 2018 roku osiągnęła przychody rzędu 1,71 mld funtów brytyjskich.

 

Twitter: @RSOnline_PL; @RSComponents; @designsparkRS
RS Components on LinkedIn
http://www.linkedin.com/company/rs-components

Relevant Links:
Electrocomponents plc
www.electrocomponents.com
RS Components
pl.rs-online.com
DesignSpark
http://www.designspark.com


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *