Napędy i sterowanie

Ty zamawiasz, a my montujemy i wysyłamy w 5 dni!

By  | 

Zbliżają się opóźnienia projektowe, a Ty musisz przyspieszyć realizację, żeby dotrzymać terminów? A może istnieje ryzyko anulacji zlecenia przez odbiorcę w obliczu kryzysu i chcesz zamówić motoreduktory na krótko przed zakończeniem projektu?

Z nami zarządzanie projektem nabiera nowego znaczenia i zapewnia wysoką elastyczność oraz dynamikę, a dzięki dostawie naszych dużych motoreduktorów o wiele szybciej niż dotychczas. To jest właśnie pro¬gram ATO5. Wszystkie nasze motoreduktory z programu ATO5, które należą do sprawdzonego systemu modułowego SEW-EURODRIVE, opuszczają nasz zakład w Bruchsal już w 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Ścisła współpraca z oddziałami firmy SEW na całym świecie zapewnia najkrótsze możliwie terminy dostaw – niezależnie od wielkości przekładni. Szybciej już się nie da!

Jeśli pilnie potrzebujesz motoreduktor, nowy lub na wymianę – nasi eksperci serwisowi dostępni są całą dobę na całym świecie. Otrzymasz od nas natychmiastowe wsparcie w zakresie informacji technicznych, zamówienia części zamiennych, usług serwisowych i wiele więcej.

W ofercie ATO5 (Assemble-To-Order) dostępne są motoreduktory walcowe w rozmiarze R..147 oraz R..167, motoreduktory płaskie w rozmiarze F..127, F..157 , jak również motoreduktory walcowo-stożkowe w rozmiarze K..127, K..157, K..167 i K..187 wraz z licznymi opcjami. Jakie są korzyści wynikające dla Ciebie z naszej oferty dużych przekładni to gotowe?

Jeśli jesteś konstruktorem, to:

  • Zyskujesz więcej czasu na planowanie i dobór komponentów w ramach systemu modułowego SEW-EURODRIVE.
  • Możesz przyspieszyć realizację projektu dzięki naszej ofercie motoreduktorów ATO5.
  • Możesz skoncentrować się na istotnych aspektach projektowych.
  • W przypadku korekt i opóźnień projektowych oferta ATO5 pozwoli nadrobić stracony czas.

Jeśli pracujesz w dziale zakupów, to:

  • Możesz złożyć zamówienie, kiedy prace projektowe są już zakończone. W ten sposób eliminujesz korekty, które są tak powszechne w dzisiejszych czasach i redukujesz związane z tym dodatkowe nakłady.
  • Zyskujesz większą elastyczność operacyjną dzięki szybkiej dostawie.
  • Możesz skoncentrować swoją uwagę na produktach i elementach, które wymagają długich terminów realizacji, a nasze motoreduktory zamówić w dogodnym czasie – na końcu procesu.

Jeśli pracujesz w dziale utrzymania ruchu, to:

  • Przestój maszyny nie jest już taki straszny, ponieważ nasze motoreduktory ATO5 wysyłane są w możliwie najkrótszym czasie.
  • Nie musisz przechowywać zapasowych przekładni lub ich części i zredukować stany magazynowe. Teraz, dzięki krótkim terminom dostaw to SEW-EURODRIVE jest Twoim zewnętrznym magazynem.
  • Zyskujesz większą elastyczność i spokój, szczególnie w zakresie planowania oraz konserwacji prewencyjnej.

Więcej informacji na naszej stronie www.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *